Pobeda Borskih rukometaša :D

Rukometaši Bora su u 7. kolu Prve lige istok na domaćem terenu savladali ekipu „Planinke“ iz Kuršumlije rezultatom 24:23(11:13).

Početkom poluvremena ekipa iz Kuršumlije napravila je veliku prednost od (1:1) do (1:7). Od sredine poluvremena, Borani su popravili igru i doveli rezultat na (8:9). Igrači iz Kuršumlije su uspeli da povećaju vodstvo na (11:13).

Početkom drugog poluvremena Borski rukometaši dovode do izjednačenja, a potom i prednosti (15:14). Kasnije, Borski rukometaši dolaze do prednosti  (21:17).

U samom finišu utakmice Andrijević dobija dve kazne od po 2 minuta, a poslednjih minut ipo rukometaši Bora odigrali su sa četvoricom u terenu pošto je bio isključen i Protić.

Tada protivnici smanjuju rezultat sa 23:19 na konačnih 24:22.

Najefikasniji u domaćoj ekipi bili su Protić sa sedam golova i Mitrović i Dačević sa po četiri. „Planinku“ je predvodio kapiten Ilić sa 11 pogodaka.

Ako vas zanima još nešto vezano za rukomet možete da vidite kod moje sestre Marije. 😀